Podpořte Dvojku srdcem

Chcete podpořit náš nadační fond?
Na výběr máte několik možností jak pomoci občanům Prahy 2

Můžete pomoci jednorázovým či pravidleným finančním příspěvkem.

Pomoci můžete i pomocí sdílením fondu na svých sociálních sítích (díky sdílecímu tlačítku, které máme u každého příběhu).

Vytvořte událost například u příležitosti narozenin, či jako vánoční dárek, budete mít možnost požádat své blízké o příspěvek pro nadační fond.

Dárcovské výzvy vycházejí z tzv. metody peer 2 peer fundraisingu, který je dnes v západním světě v oblasti dárcovství běžný. Postupně se tento způsob získávání prostředků prosazuje také u nás, v České republice. Po celém světě tak tisíce lidí ročně slaví a běhají pro dobrou věc a díky Darujme.cz je to možné i u nás.

Běžnými nákupy na internetu – z každého vašeho nákupu nám obchodník pošle určité procento, vás to nebude stát nic navíc a můžete mít dobrý pocit, že nákupem pro vás potřebných věcí ještě navíc pomůžete někomu dalšímu.

Stačí si stáhnout GIVTího pomocníka do prohlížeče, při návštěve eshopu Vás upozorní, že můžete pomáhat, pomocník je zdarma a je zcela bezpečný, neobsahuje žádné reklamy ani nezpomaluje chod počítače.

https://givt.cz/pomocne-materialy/webove-stranky

Přihlaste se nám jako dobrovolník.

tel.: 236 044 274

email: info@dvojkasrdcem.cz

Umíte něco, s čím byste nám byli ochotni pomoci? Je vaším oborem třeba grafika, správa sociálních sítí, PR, marketing, umíte psát hezké a zajímavé texty, nebo byste nám rádí pomáhali při různých eventech a akcích v rámci našeho stánku? Budeme moc rádi, pokud se nám ozvete.

Informujte své okolí o našem nadačním fondu – třeba si doma vytiskněte miniletáčky a dejte je v domě na nástěnku či sousedům do schránek.